NETRADIČNÍ DVOJICE KRUŠOVICE 18.11.2017

NETRADIČNÍ DVOJICE KRUŠOVICE 18.11.2017

Hezké odpoledne,
v příloze zasílám výsledky posledního turnaje letošních netradičních dvojic a zároveň konečné pořadí této série.
To, že první 3 dvojice podávají stabilně dobré výkony je jasné, ale že budou mít nakonec všechny stejně bodů, jsem fakt nečekala… O tom, kdo bude oceněn třemi, dvěma a jedním tisícem tedy rozhodlo druhé kritérium – počet prvních míst v jednotlivých turnajích. 3x vyhráli Petr Pilař a David Přinesdom a stali se šampióny Netradičních dvojic 2017. 2 vítězství na druhé místo vykopla Pepu Colona s Tondou Matějkou a třetí místo zbylo na „věčně druhé“ Romana Šindlera s Martinem Vyhnanovským. Na čtvrtém místě skončil Pete s Luďkem Mertou, kterým to letos taky parádně padalo, ale doplatili na své prázdninové neúčasti, protože pak už nemohli odečíst své 2 nejhorší výsledky…
Vítězům gratuluji a všem, kteří zůstali našim turnajům věrní, děkuji!
S pozdravem
Hanka Šneiberková

NETRADIČNÍ DVOJICE KRUŠOVICE 18.11.2017

CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV Přebor HOLEŠOVICE

CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV Přebor HOLEŠOVICE

DružstvaZápasyVítěztvíPorážkyRemízySkórePrůměrbody
Lucky losers20191010,163508.1584.5
Veselé koule2011908,648432.4054.0
Klid a pohoda2011908,626431.3053.0
Marný boj2091108,511425.5546.0
Chanelky2061408,041402.0533.5
Underground2041608,304415.2029.0
Přebor JEDNOTLIVCI FINÁLOVÝ DEN

Přebor JEDNOTLIVCI FINÁLOVÝ DEN

pořadískupinahráčdružstvoprůměrp.hermax.min.body
1mužiDoubrava JanLucky losers182.8052091465
2mužiVyhnanovský MartinLucky losers178.002021514116
3mužiPilař PetrLucky losers166.201519112512
4ženyDoubravová KvětaLucky losers164.8051861375
5mužiTopinka StanislavMarný boj164.771321211710
6mužiSteppan JindraKlid a pohoda158.871519112411
7mužiHaubert RadekVeselé koule157.27152131309
8mužiPřinesdom DavidLucky losers155.47152091328.5
9mužiSteppan LiborKlid a pohoda154.30102011135
10mužiČabelka LubošUnderground150.352018411810.5
11mužiReisiegel DanVeselé koule146.352018711313
12mužiBlachowicz JaroslavMarný boj144.20101831135
13mužiNádvorník MirekKlid a pohoda143.1315180998
14ženyMejdrechová SilvieMarný boj139.60101971085
15mužiVedral JanVeselé koule138.60201781049
16ženyZazvonilová AlenaChanelky137.9010170965
17mužiFajt JiříMarný boj136.86141731056
18ženyLísková IvanaUnderground135.40151861055
19ženyČerná LenkaChanelky132.87151831005
20mužiNěmec MartinUnderground130.87151811074.5
21mužiGans JiříKlid a pohoda128.5014178885
22mužiBareš JanChanelky127.6010165863
23ženyVyšínová ZuzanaChanelky126.2051361214
24ženySchillerová SilvieMarný boj119.9010151972
25mužiŠtrupl FrantišekUnderground118.3010152951
26ženyŠtěpánková HelenaChanelky118.1020156954.5
27mužiNeuvirth PetrVeselé koule118.0051301031
28mužiMajdl JiříMarný boj85.33389810
CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV DIVIZE HOLEŠOVICE

CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV DIVIZE HOLEŠOVICE

DružstvaZápasyVítěztvíPorážkyRemízySkórePrůměrbody
Šroťáci2016409,715485.7571.0
Černá packa2012809,155457.7560.0
BT lighthouse20101009,159457.9551.5
Dopraváci2091108,962448.1046.5
Směska1581206,418427.8739.0
Oči otevřený2051508,398419.9032.0
DIVIZE JEDNOTLIVCI FINÁLOVÝ DEN

DIVIZE JEDNOTLIVCI FINÁLOVÝ DEN

pořadískupinahráčdružstvoprůměrp.hermax.min.body
1mužiSvetkovský LubošBT lighthouse170.50102141408
2mužiMinarčík DavidŠroťáci168.352022011014
3mužiKukla PetrŠroťáci166.902023310115
4mužiNovotný JiříČerná packa166.6051901475
5mužiMajer TomášSměska159.2972021215
6ženyMazzaferro EditaČerná packa157.7541821443
7mužiHaluška MichalDopraváci157.6051881413
8mužiLev VladimírSměska155.40102021177
9mužiNovák TomášDopraváci152.07151741158.5
10mužiKudela PetrČerná packa151.53151791137
11mužiNovák RomanDopraváci151.44181861169
12mužiRoubíček JanBT lighthouse150.652018810811
13mužiBeran PetrŠroťáci150.502020710710
14mužiRozporka RadekDopraváci148.3315205968
15mužiStašek MichalČerná packa147.051919710310
16ženyZemánková IvetaBT lighthouse145.70101681185
17mužiOndrášek DanielOči otevřený145.5041611252
18mužiKuda JindřichBT lighthouse145.2020187947.5
19mužiPostřihač PetrOči otevřený144.53192021247
20ženySerbusová MarcelaČerná packa144.471717711911
21mužiPilecký ZdeněkOči otevřený138.53191721017
22mužiNešleha OndraSměska138.1471691033
23mužiKahoun PetrOči otevřený135.44181681026
24ženyMalá GábinaDopraváci126.5771821030
25ženyČabelková BáraSměska124.9010169924
26ženyFingerová KájaSměska124.0911163874
Celkové výsledky ZLATÁ DEVÍTKA KOFOLA CUP 28.10.2017

Celkové výsledky ZLATÁ DEVÍTKA KOFOLA CUP 28.10.2017

První ze 3 turnajových sérií je dohrána a my známe konečné výsledky. Titul krále Zlaté devítky obhájil Tonda Matějka, ačkoli vyhrál pouze lednový turnaj. Ale měl spoustu druhých míst a pilně jak včelička sbíral bonusové bodíky. Královnou směle označuji Janičku Plešingerovou, která vyhrála 3 turnaje a celkově obsadila druhé místo. V posledním klání prokázal silnější nervy Pepa Colon a odsunul z bedny Petra Pilaře.
Vítězům gratuluji a všem přeji: „Ať to padá“!
S pozdravem
Hanka Šneiberková

ZLATÁ DEVÍTKA KOFOLA CUP 28.10.2017 výsledky

Celkové pořadí družstev Extraliga Holešovice

Celkové pořadí družstev Extraliga Holešovice

DružstvaZápasyVítěztvíPorážkyRemízySkórePrůměrbody
Osadníci20182010,318515.9081.0
Holešovický šipkaři2014609,793489.6566.0
PBK šlupka20101009,261463.0551.5
Wyby team20101009,100455.0051.5
Los kulos2081209,099454.9546.0
Těsně vedle1502005,978398.534.0
EXTRALIGA JEDNOTLIVCI FINÁLOVÝ DEN

EXTRALIGA JEDNOTLIVCI FINÁLOVÝ DEN

pořadískupinahráčdružstvoprůměrp.hermax.min.body
1mužiKolář FrantišekOsadníci178.591720113916
2mužiMerta LuděkOsadníci175.36112341447
3mužiMoudrý JiříOsadníci171.941720413513
4mužiPetelák KvětoslavHolešovický šipkaři168.152021113715
5mužiNovotný LukášPBK šlupka163.652020812011
6mužiJedlička RobertHolešovický šipkaři162.302020512911
7mužiŠolc MiloslavLos kulos159.05202221289
8mužiŠavrda LuděkWyby team156.94172101148
9mužiKouba JiříWyby team155.61182041138
10mužiKalfiřt PetrPBK šlupka155.00101791224
11mužiLokvenc JiříPBK šlupka154.30101791277.5
12ženyMertová ŠtěpánkaOsadníci154.0015182959
13ženyJedličková HanaHolešovický šipkaři151.202018111912
14mužiPecka Jiří PBK šlupka149.13151731177
15mužiBaloun PavelLos kulos147.852019111611
16mužiVybíral JanWyby team147.361416812210
17ženyOdložilíková JanaLos kulos140.05201889510
18ženyTunková AlenaWyby team134.55111931085.5
19mužiKrýl LukášTěsně vedle134.20151821022
20mužiKovařík OldřichTěsně vedle133.40151671021
21mužiKolář LadislavPBK šlupka131.6051481232
22mužiFuidl JiříTěsně vedle130.9315188921
POŘADÍ DRUŽSTEV PŘEBOR PO 3 HRACÍCH DNECH

POŘADÍ DRUŽSTEV PŘEBOR PO 3 HRACÍCH DNECH

pořadídružstvaz?pasyvítězstvíporážkyremízyskóreprůměrbody
1Lucky losers1514107,483498.8761.5
2Klid a pohoda159606,532435.4744.0
3Veselé koule157806,366424.4037.0
4Marný boj157806,330422.0036.0
5Chanelky1551005,962397.4725.0
6Underground1531206,247416.4721.5
Přebor jednotlivci po 3 hracích dnech

Přebor jednotlivci po 3 hracích dnech

pořadískupinahráčdružstvoprůměrp.hermax.min.body
1mužiVyhnanovský MartinLucky losers177.201521514113
2mužiPilař PetrLucky losers166.201519112512
3mužiTopinka StanislavMarný boj159.90101891177
4mužiSteppan LiborKlid a pohoda159.8672011374
5mužiSteppan JindraKlid a pohoda157.001218212410
6mužiPřinesdom DavidLucky losers155.47152091328.5
7mužiHaubert RadekVeselé koule150.20101961305
8mužiČabelka LubošUnderground149.27151731187.5
9mužiReisiegel DanVeselé koule147.731518712610
10mužiBlachowicz JaroslavMarný boj146.8671831274
11mužiNádvorník MirekKlid a pohoda146.4511180996
12ženyMejdrechová SilvieMarný boj144.8671971085
13ženyZazvonilová AlenaChanelky137.9010170965
14mužiVedral JanVeselé koule137.20151781047
15ženyLísková IvanaUnderground135.40151861055
16mužiFajt JiříMarný boj133.27111641055
17mužiGans JiříKlid a pohoda131.83121781035
18ženyČerná LenkaChanelky128.50101681003
19ženyVyšínová ZuzanaChanelky126.2051361214
20mužiNěmec MartinUnderground125.60101441073
21ženySchillerová SilvieMarný boj122.147151971
22mužiBareš JanChanelky121.405138860
23mužiŠtrupl FrantišekUnderground120.205152950
24mužiNeuvirth PetrVeselé koule118.0051301031
25ženyŠtěpánková HelenaChanelky116.0015156953
26mužiMajdl JiříMarný boj85.33389810